| Customization: | Available |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Type: | Motor |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| specification | 107cc/rev |
| rated pressure | 400bar |
| maximum pressure | 450bar |
| rated speed | 3550rpm |
| maximum speed of revolution | 5600rpm |


